Jij gaat ons verkoopteam helpen bij het in kaart brengen van nieuwe kansen, helpt het customer success team met het inzichtelijk maken van trends van hulpvragen onze klanten en je levert een bijdrage aan de ontwikkeling van onze producten door het delen van diverse belangrijke inzichten met betrekking tot de beschikbare data. Met jouw input optimaliseren wij de ontwikkeling en verkoop van onze producten.
Je zal nauw samenwerken met diverse afdelingen en andere data analisten. Samen stellen jullie een plan op voor de aankomende periode.
Een innovatief en dynamisch softwarebedrijf dat gespecialiseerd is in het ontwikkelen van enterprise oplossingen die cruciale operationele processen efficiënter, sneller en veiliger maken. Wellicht ken je ons al van onze apps Incontrol, eLabgids, InSZicht en Dé Opleverapp. Daarnaast werken een deel van onze developers op consultancybasis bij onze klanten.
Wij zijn een Microsoft Gold Partner en we zijn gecertificeerd volgens de ISO27001 normen. Kwaliteit is de basis van ons bestaansrecht.
Wij zijn een scale-up organisatie. Je komt dan ook te werken in het gedreven team waar we gezamenlijk onze mooie toekomstplannen waar gaan maken.
Je bent samen met +/- 20 andere collega’s onderdeel van het interne team wat zich op onze producten richt. Bij ons op kantoor in Amersfoort werken enthousiaste en gedreven medewerkers. Het is een team van introverten en extraverten bij elkaar. Er hangt een informele en gezellige sfeer op kantoor. Sommige dagen is het hier druk en andere dagen geniet je van meer rust. Natuurlijk wordt er hard gewerkt en we maken ook zeker tijd voor gezelligheid.
Een dynamische, uitdagende baan in een informele omgeving. En natuurlijk:
Een 0-uren contract met een salaris van €16,- per uur (all-in);
Flexibele werktijden (bijvoorbeeld rondom tentamenperiodes);
Een laptop van Maxdoro;
Reiskostenvergoeding;
De mogelijkheid om jezelf te ontwikkelen;
Veel ruimte voor nieuwe initiatieven en ideeën;
Goede en informele werksfeer met gezellige collega’s;
Gezellige teamuitjes.
Klik gewoon op de sollicitatie-button.
Heb je vragen? Neem gerust eerst contact op met onze recruiter Patricia Sanchez via 033 462 7707.
Aan de hand van jouw sollicitatiebrief met motivatie nemen wij graag telefonisch contact met je op. Je kunt dan al je prangende vragen direct bij ons kwijt.
Als er een match is met Maxdoro en het profiel van de vacature, dan gaan we graag verder met je in de sollicitatieprocedure. Je krijgt hiervoor een vast contactpersoon die je door de hele sollicitatieprocedure begeleidt.
We plannen vervolgens graag met jou een kennismakingsgesprek in bij ons op kantoor in Amersfoort (of online). We leren elkaar beter kennen en kijken of we goed bij elkaar passen.
Als alles klopt en smaakt naar meer, dan voeren we graag een afrondingsgesprek met je, samen met één van de MT-leden.
Is het een match en is de liefde wederzijds? Dan krijg je van ons een passend voorstel!
Op de eerste werkdag wordt je warm onthaald en zal er in de eerste maand een uitgebreid onboardings-programma volgen. Welcome to the team!
Wil je niet gelijk solliciteren op één van onze vacatures maar heb je meer informatie nodig, of wil je gewoon eerst even informeel kennismaken met de mensen achter Maxdoro? Neem dan contact op met onze Recruiter Patricia Sanchez. Patricia praat je graag bij over wat werken bij ons bijzonder maakt en wat Maxdoro kan betekenen voor jouw ontwikkeling.